Datça'dan Bodrum'a giden feribotların kalkış limanı Kairos Marina'dır. Yol tarifi için tıklayın.
Bodrum'dan Datça'ya giden feribotların kalkış limanı Bodrum Kale Limanı (Datça Feribot İskelesi)'dir. Yol tarifi için tıklayın.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bodrum Feribot İşletmeciliği, kurulduğu 1990 yılından itibaren günümüze kadar beş yolcu gemisi ile Datça ve Yunan Adaları (Kos ve Kalimnos) olarak Ege'nin incilerine güvenilir yolcu hizmetleri taşıyarak ün kazanmış bir şirketiz.

Ne Yapıyoruz?

Bodrum Feribot filosu, tam donanımlı, tüm uluslararası yolcu taşımacılığı kriterlere uygun olarak, tüm yıl boyunca Ege Adalarına ulaşım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti hedef olarak seçilmiştir.

Kalite Politikamız?

Bodrum Feribot gerçekleştirdiği yolcu ve araç taşımacılığı faaliyetleri sırasında emniyetli, güvenilir, kaliteli deniz ulaşım hizmeti anlayışı ile yasa, konuyla ilgili mevzuatlar ve uluslararası standartları dikkate almaktadır. Çalışanlar ve yolcuların memnuniyetini gözeterek, konforlu toplu ulaşım hizmeti vermeyi ilke edinen; çevreye duyarlı, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve sürekli iyileştirme anlayışını benimsemiştir.